Ketels: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| | |||
|- | |||
| [[Definities]] || | |||
|- | |||
| [[De Cornwall-ketel]] || [[De Lancashireketel]] | |||
|- | |||
| [[Technische gegevens ketel 1]] || | |||
|- | |||
| [[Technische gegevens ketel 2]] || | |||
|- | |||
| [[Technische gegevens ketel 3]] || | |||
|- | |||
|[[Brandwerk]]||[[Loop van de rookgassen]] | |||
|- | |||
|[[Appendages]]||[[Oververhitting]] | |||
|- | |||
|[[Mangat]] | |||
|- | |||
|[[Restauratie van de ketels]] | |||
[[Restauratie van de ketels]]<br /> | |} | ||
<br /> | |||
[[Category:Ketels]] | [[Category:Ketels]] |